HAKKIMDA
1984 İstanbul doğumluyum. 17 yaşımdan beri vücut geliştirme-fitness ile ilgileniyorum. Lisanssız olarak Kickbox yaptım.
Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, alan uzmanlığı sıfatını kazanmak adına Uluslararası American Council on Exercise (ACE) ve European Health & Fitness Association (EHFA) Personal Trainer,  Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’ndan Antrenörlük ve MEB Onaylı Sağlıklı ve Zinde Yaşam Eğitmenliği sertifikalarını aldım.
2008 yılından beri profesyonel olarak farklı istek ve amaçları olan onlarca kişiye özel eğitmenlik yaptım. Eğitmenliğin yanı sıra vakit buldukça alanımla ilgili merak edilen konular hakkında makaleler yazıyorum.
“Her şeyin bir şeyini, bir şeyin her şeyini bilmek” sözünü meslek hayatımın merkezine koyarak eğitimler, araştırma ve seminerler ile alanımla ilgili yeni şeyler öğrenmek ve bunları insanlarla paylaşmak için aralıksız çalışıyorum.
Toplamda 13 yıldan fazla sporcu + eğitmenlik deneyimine sahip biri olarak, tecrübem sayesinde kimseyi deneme tahtası olarak kullanmadan onların amaçlarına ve fiziki yapılarına uygun şekilde yardımcı oluyorum.

SERTİFİKALARIM:
  • American Council on Exercises Personal Fitness Trainer (+120 saat)
  • EHFA Onaylı Personal Trainer (120 saat)
  • M.E.B Kişiye Özel Sağlıklı ve Zindelikli Yaşam Eğitmenliği (120 saat)
  • TVGFBF 2. Kademe Vücut Geliştirme Fitness Antrenörü (130 saat)
  • EREPS LVL4 Personal Trainer Yetkinlik Kaydı (doğrulama için ereps.eu)